MYŠLENKY

Dlouho jsem nedokázala přesně určit jaký je pro mě rozdíl mezi tím mít někoho rád a milovat... A včera mi to nějak došlo...

Proč po tom všichni tolik touží?
Proč všichni chtějí někoho mít? S někým chodit... žít... strávit zbytek života?
Nerozuměla jsem tomu a asi tomu stále nerozumím. Nechci někoho "MÍT" a ani nechci aby někdo "MĚL" mě. To přivlastňování mě děsí.

Zhroucení

02.06.2017

Jsem rozložena. Mám pocit, že celý svět ve své honbě za penězma naprosto zešílel. A já už se toho nechci účastnit, alespoň né víc nez bude nezbytně nutné. Je mi z toho všeho smutno. Hodně smutno.

Jak fungují běžné partnerské vztahy? Je to soužití plné lásky nebo jen boj o moc. Boj, který vyhrává ten, "kdo má rád méně". Jeden druhého se snaží ovládnout, řídit a upravit ho k obrazu svému.

Nevím zda-li tušíte jak to chodí v lese... mám na mysli jaké jsou vztahy mezi lesními bytostmi a jak by se obecně dali shrnout jejich povahy. Samozřejmě nelze "házet všechny do jednoho pytle" a jisté společné rysy jednotlivým postavám nelze upřít.

Veganství... zejména tedy rostlinná strava není zrovna téma o kterém bych ráda hovořila, protože lidé mají tendece se hádat a přesvědčovat mě o tom jak to není zdravé a že to musí být velmi náročné... atd.

O Štěstí

20.09.2016

Co je potřeba ke štěstí?... Myslím, že v podstatě nic.

O Lásce

17.09.2016

Co je láska a co znamená někoho milovat? Pro každého možná něco trošku jiného...